2021 Campus Muster Honorees

Caitlyn Mychele Harman ’24

Ryan Harrison Boles ’24

Aidan Alexander Berwick ’23

Brandon Reed Williams ’23

Claudio Romero ’22

Benson Chan ’22

Elizabeth Anne Slovak ’22

Asa Thomas Graham ’21

Cody Allen Reinhard ’21

Prescilla Marie Sanchez ’21

Victoria Annette Walker ’21

Erin Noel Novak ’20

Jarrod Cooper Glenn ’20

Omari Za Reiq Loydrake ’20

Dr. Jon Adrian Perrott ’19

Rebecca Collins ’17

Lieutenant Colonel William Lewayne Lyckman ’02

Jack K. Perdue ’96

Chih Wei Yin ‘95

Katrina Marx ’94

Linda Hardin ’94

Bruce Caraway ’90

Jeffrey Milburn ’89

Gary Lee Kuecker ’89

Lieutenant Commander Lee Hassman ’88

Gregory Scott LeMaire ’86

Lawrence Lane ’86

Lieutenant Colonel David Booher ’83

Ulonda McCraw Rogers ’82

Colonel Glenn Starnes ’81

Dr. Mark Holguin ’80

Richard Brown ’79

Dr. Albert D. Chamrad ’71

Armando L. Garza ’71

Brian J. Wicker ’71

Bruce N. Gossett ’71

Ervin W. Koether ’71

Gary J. Martin ’71

George E. Snow ’71

James M. Russell ’71

James S. Tsitsiragos ’71

Janice L. Johnson Westmoreland ’71

Joe D. Banks ’71

Louis E. Warren ’71

Melissa G. Moon ’71

Melvin T. Levrets ’71

Michael L. Walsh ’71

Porter H. Watson, III ’71

Robert B. Terry ’71

Ronald P. Grenrood ’71

Ronald R. Forester, LTC USA (Ret) ’71

Stephen R. Niles ’71

Thomas M. Colwell, IV ’71

William C. Scott ’71

William J. Avant ’71

William L. Gould ’71

John C. Otto ’70

Charles M. Lamascus ’68

Marietta Gaffney Die ’68

Roderick Moss ’68

Ruben Bazan ’68

Steve Waddill ’66

Sidney Henson ’64

James Ray Hall ’63

James M. Ferguson ’62

Patrick H. Alexander Sr. ’62

James Rector ’61

Robert Rhoades ’61

Ronald Donelson ’61

Charles E. “Bear” Mathis ’60

Douglas Carriger ’60

William D. Beever ’60

Colonel James McKnight ’59

Kenneth Laird ’59

Kirby Parker Cunningham ’59

Bartolome “Bart” Garcia ’58

Billy R. Cooner ’58

Leroy Hyltin ’58

Walter F. Hartman ’58

Dale G. West ’57

Carl Lee Hellums ’56

Edward Nolte ’55

Harry Reed Shawver Jr. ’55

Dr. Joe West ’54

Eldon Aydelotte ’54

Lewis Gardner ’54

Michael Halverson ’54

Charles S. Saxe ’53

John “Dukie” Childs ’53

John Jacobson ’53

JR Slentz ’52

George Y. Ricketts ’51

Oton Guerrero ’51

Dr. Robert J. Young ’50

Samuel W. Smith ’49

Ed Mitchell ’46

Jack O. Moore ’45

Cosmo Guido ’44

Robert A. Epstein ’44

Dr. Evelyn Tiffany-Castiglioni

Dr. Joanne Lupton

Dr. Perry L. Adkisson

Dr. Richard Wainerdi

Dr. Tobias Fiedler

Charlotte Han Sharp

Rosa Rodriguez