This Year’s Campus Muster Honorees

Tyrel Brown ’20

 Anton Gridnev ’19

 Matthew Hayes ’19

 Ronald Thiessen ’19

 Cassidy Venable ’19

 Michael Hopper ’18

 Rex Jackson Leddy IV ’18

 Alexander Jones ’18

 Zhong-Hao Chen ’17

 William Douphrate III ’17

 Nicolette Huebotter ’17

 Ross Lightfoot ’17

 Anita Mantri ’17

 Maricarmen Quiroz-Octaviano ’17

 Alannah Ritch ’17

 Lauren Brown ’16

 Callie Sisk ’16

 Rachel Spelman ’16

 Andrew Sutter ’16

 Rickilee Mercer ’10

 Micah Kohutek ’03

 Jessica Gardner Sandoval ’00

 Dennis Averitt ’90

 Bradley Johnson ’89

Lt. Col. Jay Jones ’89

 Patrick “Rick” Hirsch ’87

 Jeffrey Raley ’85

 Donald Benkendorfer Jr. ’84

Dr. Charles Conrad ’83

 Elizabeth Homan ’83

 William Ellerbrock ’81

 Jose Quiros ’81

 Jaime Roman Sr. ’81

 James Baletka ’77

Dr. Steve Burch ’77

 Don Corley Jr. ’77

Dr. Elizabeth “Libby” Gardner ’76

 Jeffrey Sebesta ’76

 Richard Peurifoy ’75

Dr. Charles Magnuson ’74

 Ollie Brown ’72

 Fred Proudfoot ’72

 Derryl Schroeder ’72

 Robert Spiller ’71

 John Cohagen Sr. ’70

 Wanda Roberts ’70

Dr. Samuel Muecke ’69

 Jackson Barnes ’67

 Kathleen Brown ’67

 Michael Bryan ’67

 Donald Eggebeen ’67

Dr. Kamal El-Zik ’67

 Michael Flahie ’67

  1. J. Guffin ’67

Lt. Col. Alfred Hocking ’67

 Michael Kloppe ’67

 Kenneth Kubala Sr. ’67

Dr. William Maule ’67

 George Menzies III ’67

 Lewis Moehlman ’67

 Ivan “Doc” Schmedemann ’67

Dr. Dean Teel ’67

Dr. Thomas Teer ’67

 John Westmoreland Jr. ’67

 George Williford ’67

 Haskell Wright ’67

 Ronald Harlan ’66

 Robert Abernathy ’65

 Harry Bauerschlag ’65

 Francis Clark ’65

 Aaron Penland ’65

 Robert Jay ’64

 Gerald Brown ’63

 Samuel Curl ’63

 Daniel Flores Jr. ’63

 James Peacock ’63

 Jerry Perkins ’63

 Manuel Del Llano ’60

 Robert Putz Sr. ’60

 Kenneth Stufflebeme ’60

 Wendell Koenig ’59

 Alphonse “Al” Moeller ’59

 Frank Petroski Jr. ’59

 Kenneth Breazeale ’58

 Dimitri Pappas ’58

 James Barton ’57

 Roger Alexander ’56

 Roy Millen ’56

 Henry Parkman ’55

Dr. Henry Pearson ’55

 Trebor Morris, Jr. ’54

 James Richardson ’53

 Jack Thomas ’53

 Hershel Truelove ’52

 William Walker ’52

 Earl Gilmore, Jr. ’51

 Marvin Hamilton ’51

 Leighton Lee ’51

 Leo Mikeska ’51

 Edward Adams ’50

 Maurice Stephens ’50

 Frank Taraba ’50

Dr. Burton Hink ’49

 David Moehlman Sr. ’49

 Joe Atchison ’48

 William Fuller ’46

 James Hawkins ’46

 Charles Fischer ’44

 BB “Mac” McCurdy ’41

 Forrest Jordan ’39

 Lee Fagg ’28

Dr. Robert Albanese

Dr. Harry Coyle

Dr. Christodoulos Floudas

 Mary Jewell

 Martha Mason

Dr. Charles Wiggins